O nas

Powitanie

W sierpniu 2015 r. Aryzta AG z powodzeniem nabyła Fornetti, otwierając tym samym nowy rozdział w historii największej i odnoszącej największe sukcesy firmy piekarniczej na Węgrzech. Cel w tym czasie stał się rzeczywistością: Fornetti rozwinęło się w znaną na całym świecie, międzynarodową, dużą korporację o węgierskich korzeniach. Miliony Europejczyków codziennie wybierają nasze produkty o najwyższej jakości i kupują je od naszych partnerów handlowych i franczyzowych. Nasz cel i filozofia biznesu również nie ulegnie zmianie w przyszłości: wraz z naszymi kolegami dążymy do dalszego rozwoju sukcesu naszej firmy i produktów. Bądź naszym partnerem w tym; spotykajmy się tak często, jak to możliwe w naszych sklepach!

     

Chris Plüss          
Dyrektor Regionalny

    

Każdego dnia blisko milion osób konsumuje produkty Fornetti. Dostosowując się do wymagań naszych klientów, szczególny nacisk kładziemy na ciągły rozwój naszego asortymentu.
System Franchise Fornetti sprawia, że przy niewielkim wkładzie finansowym i bez zbędnego ryzyka każdy może poszerzać asortyment we własnym sklepie lub rozpocząć nową, dochodową działalność handlową.
W roku 2004 Fornetti założyła Fundację Dzieci Chorych na Serce, która jako organizacja non profit wspiera leczenie małych pacjentów w wielu obszarach.