O nas

Powitanie

W sierpniu 2015 r. Aryzta AG z powodzeniem nabyła Fornetti, otwierając tym samym nowy rozdział w historii największej i odnoszącej największe sukcesy firmy piekarniczej na Węgrzech. Cel w tym czasie stał się rzeczywistością: Fornetti rozwinęło się w znaną na całym świecie, międzynarodową, dużą korporację o węgierskich korzeniach. Miliony Europejczyków codziennie wybierają nasze produkty o najwyższej jakości i kupują je od naszych partnerów handlowych i franczyzowych. Nasz cel i filozofia biznesu również nie ulegnie zmianie w przyszłości: wraz z naszymi kolegami dążymy do dalszego rozwoju sukcesu naszej firmy i produktów. Bądź naszym partnerem w tym; spotykajmy się tak często, jak to możliwe w naszych sklepach!

     

Chris Plüs          
Dyrektor Regionalny

    

Blisko milion ludzi konsumuje każdego dnia produkty Fornetti. Dostosowując się do wymagań naszych konsumentów szczególny akcent kładziemy na ciągłym odnawianiu asortymentu naszych produktów.
System Franchise Fornetti umożliwia, że przy niewielkim wkładzie, bez ryzyka każdy może zwiększać asortyment we własnym sklepie, lub rozpocząć nową, dochodową działalność firmową.
W roku 2004 Fornetti założyła Fundację Dzieci Chorych na Serce, która w kilku formach organizacji non profit wspiera leczenie chorych dzieci.