Franchise

O Management Franchise

Management Franchise jest niezależnym zarządcą piekarni w Polsce.

Od 2017 roku budujemy sieć minipiekarni Fornetti w Polsce zgodnie z porozumieniem master franchise (porozumienie priorytetowe) firmy Fornetti Kft. Zgodnie z naszymi planami na koniec roku 2018 liczba sklepów będzie wynosić 35.

Obecnie Management Franchise zarządza 18 sklepami. Nasza sieć dynamicznie rozwija się – powstają ciągle nowe sklepy działające na podstawie porozumienia Franchise, jak również placówki zarządzane bezpośrednio przez przedsiębiorstwo.

  

Sklepy Franchise

ostań naszym partnerem Franchise!
Oferujemy trzy różne formy współpracy:

  1. Twój własny sklep we własnej siedzibie 
  2. Twój własny sklep w naszej siedzibie
  3. Nasz sklep w naszej siedzibie

W każdym przypadku pomagamy w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, dokonujemy oceny miejsca oraz przekazujemy szczegółową informację o oczekiwaniach i możliwościach.

U nas możesz otworzyć sklep bez własnego wkładu. My możemy również zbudować minipiekarnię, którą następnie oddamy w dzierżawę. W zamian oczekujemy doświadczenia w handlu detalicznym lub usługach na rynku spożywczym (wraz z dowodami potwierdzającymi dotychczasowe sukcesy).
        
Oczekiwania związane z pomieszczeniem sklepowym:
    powierzchnia: (15 -30 m2) 
    sklep wzorcowy, centra handlowe, kioski

Klientów Franchise zachęcamy do znalezienia takiego miejsca, które będzie widoczne, łatwo dostępne, będzie mieć odpowiednie wymiary, a jego najem nie przekroczy planowanych kosztów.

Liczymy na długotrwałe zaangażowanie i entuzjazm!

Posiadamy niezawodne doświadczenie w negocjacjach miejsc w atrakcyjnych nieruchomościach i lokalizacjach.

Zapewniamy

Programy szkoleniowe
Wybitne produkty
Systemy całkowitego zarządzania
Udzielanie pomocy związanej z planowaniem i budową, oraz wsparcie w zarządzaniu i marketingu.

Każdego dnia blisko milion osób konsumuje produkty Fornetti. Dostosowując się do wymagań naszych klientów, szczególny nacisk kładziemy na ciągły rozwój naszego asortymentu.
System Franchise Fornetti sprawia, że przy niewielkim wkładzie finansowym i bez zbędnego ryzyka każdy może poszerzać asortyment we własnym sklepie lub rozpocząć nową, dochodową działalność handlową.
W roku 2004 Fornetti założyła Fundację Dzieci Chorych na Serce, która jako organizacja non profit wspiera leczenie małych pacjentów w wielu obszarach.