Franchise

O Menedżment Franchise

Menedżment Franchise jest niezależnym zarządcą piekarni w Polsce.

Od 2017 roku budujemy sieć mini piekarni Fornetti w Polsce zgodnie z porozumieniem master (priorytetowe) franchise firmy Fornetti Kft. Według naszych projektów liczba sklepów będzie wynosiła 35 na koniec 2018 roku.

W chwili obecnej Menedżment Franchise zarządza 18 sklepami, a sieć ciągle się rozrasta sklepami działającymi na podstawie porozumienia Franchise, jak również zarządzanymi przez Przedsiębiorstwo.

  

Sklepy Franchise

Bądź i Ty naszym partnerem Franchise!
Proponujemy trzy różne formy współpracy:

  1. Twój własny sklep we własnej siedzibie 
  2. Twój własny sklep w naszej siedzibie
  3. Nasz sklep w naszej siedzibie
W każdym przypadku pomagamy w rozeznaniu lokalizacji i przekazujemy szczegółową informację o oczekiwaniach i możliwościach.
U nas można otworzyć sklep bez własnego wkładu. My możemy również zbudować mini-piekarnię, którą następnie oddamy w dzierżawę. W zamian oczekujemy doświadczeń w handlu detalicznym lub usługowo spożywczym wraz z dowodami potwierdzającymi sukces. 
        
Możliwości związane z pomieszczeniem sklepowym:
    Powierzchnia: (15 -30 m2) 
    Sklep wzorcowy, centra handlowe, kioski
    Klientów Franchise nakłaniamy, aby znaleźli takie miejsca, które zapewniają najlepszą kombinację widzialności, dotarcia na miejsce,      wymiarów i konstrukcji kosztów.
    Oczekujemy długotrwałego zaangażowania i entuzjazmu!
    Posiadamy niezawodne doświadczenia w związku z negocjacjami o dane miejsce we frekwencyjnych nieruchomościach.

Zapewniamy

Programy szkoleniowe
Wybitne produkty
Systemy całkowitego zarządzania
Udzielanie pomocy związanej z planowaniem i budową, oraz wsparcie w zarządzaniu i marketingu.

Blisko milion ludzi konsumuje każdego dnia produkty Fornetti. Dostosowując się do wymagań naszych konsumentów szczególny akcent kładziemy na ciągłym odnawianiu asortymentu naszych produktów.
System Franchise Fornetti umożliwia, że przy niewielkim wkładzie, bez ryzyka każdy może zwiększać asortyment we własnym sklepie, lub rozpocząć nową, dochodową działalność firmową.
W roku 2004 Fornetti założyła Fundację Dzieci Chorych na Serce, która w kilku formach organizacji non profit wspiera leczenie chorych dzieci.