Wewnątrz sklepu

Piekarnia wewnątrz sklepu

Najbardziej znana w Europie -środkowej i w Polsce marka przemysłu piekarniczego Fornetti wprowadziła w roku 2017 koncepcję ISB (ISB - Piekarnia wewnątrz sklepu).

Istota projektu polega na tym, że każdy z właścicieli sklepu na terenie Europy otrzymuje całkowicie zabudowaną i oprzyrządowaną, umeblowaną meblami Fornetti mini – piekarnię do sporządzania wypieków przemysłu piekarniczego, oraz koniecznymi do przechowywania urządzeniami piekarniczymi i zamrażarkami, wraz z niezbędną profesjonalną wiedzą i wsparciem.

Wypracowana przez Aryzta koncepcja ISB gwarantuje właścicielowi sklepu w pełni wykończoną i wyposażoną piekarnię, jak również pełny asortyment ciastek mrożonych.

Główną atrakcją projektu jest to, że w sklepie można w dowolnym czasie piec produkty mrożone wyłącznie w piecu zaprojektowanym przez Fornetti.

W ofercie produktów znajdują się różne rodzaje chleba, bułeczek oraz inne, smaczne wyroby piekarnicze, jak na przykład bagietka czosnkowa, lub sen truskawkowy.  Szkielet projektu stanowią wypieki Mini Fornetti na wagę.

Ta niezwykle wyrafinowana koncepcja jest atrakcyjna zarówno dla właściciela sklepu jak i kupujących, którzy uważają za kuszące oferowane produkty piekarnicze.

W każdym sklepie, gdzie wprowadzono koncepcję daje się zauważyć poważny wzrost sprzedaży wyrobów piekarniczych.

Produkty Fornetti są zawsze takiej samej wysokiej jakości, co wzmacnia zaufanie i zaangażowanie klientów w stosunku do produktów. Inną cechą dodatnią koncepcji jest, że nie zachodzi potrzeba zamawiania codziennie świeżego chleba z miejscowej piekarni, jeżeli w sklepie nie ma wyrobów piekarniczych, można je po prostu upiec na miejscu.  

Dalsze informacje związane z koncepcją ISB:

Blisko milion ludzi konsumuje każdego dnia produkty Fornetti. Dostosowując się do wymagań naszych konsumentów szczególny akcent kładziemy na ciągłym odnawianiu asortymentu naszych produktów.
System Franchise Fornetti umożliwia, że przy niewielkim wkładzie, bez ryzyka każdy może zwiększać asortyment we własnym sklepie, lub rozpocząć nową, dochodową działalność firmową.
W roku 2004 Fornetti założyła Fundację Dzieci Chorych na Serce, która w kilku formach organizacji non profit wspiera leczenie chorych dzieci.